PuppiesSzczeniaki

IRISH WOLFHOUND

W pierwszej połowie lutego(2012) spodziewamy się narodzin miotu wilczarzy. Rodzicami ponownie zostaną: Proxima Wichrowe Zauroczenie i Couperin Knallasen`s (Connor). Zdecydowaliśmy się powtórzyć to skojarzenie biorąc pod uwagę prognozy zdrowotne dr Janis, niski współczynnik COI i doskonały eksterier szczeniąt tej pary z poprzedniego miotu (miot V) . Nie bez znaczenia jest też doskonały charakter zarówno rodziców jak i ich potomstwa.
read more


more about the Irish Wolfhound


SOUTH RUSSIAN SHEPHERD DOG – YUZHAK..

On January 1, 2011, a puppie was born as a result of the mating of our champion bitch, Fela Rajton-Bost, and a Czech dog coming from Ukraine, MUSKAT Lyutiy, who is a Polish, Czech, Slovak and Austrian Champion, as well as the current World Vice Champion. The dam and the sire are characterized by excellent exterior, have no dysplasia, are very balanced and typical for the breed.

Fela
Muskat – Muskat’s pedigree
Their offspring
a white bitch Zorka.

more about South Russian Shepherd Dog – Yuzhak


WILCZARZ IRLANDZKI

W nocy z 8 na 9 lutego przyszedł na świat miot wilczarzy w Szarym Stadzie, mamy pięć suczek i pieska. Maluchy rozwijają się wzorowo i pięknie rosną.. Rodzicami ponownie zostali: Proxima Wichrowe Zauroczenie i Couperin Knallasen`s (Connor). Zdecydowaliśmy się powtórzyć to skojarzenie biorąc pod uwagę prognozy zdrowotne dr Janis, niski współczynnik COI i doskonały eksterier szczeniąt tej pary z poprzedniego miotu (miot V) . Nie bez znaczenia jest też doskonały charakter zarówno rodziców jak i ich potomstwa.
czytaj więcej


więcej o szczeniakach rasy wilczarz irlandzki


OWCZAREK POŁUDNIOWOROSYJSKI – JUŻAK.

1.01.2011 urodziła się piękna suczka ze skojarzenia naszej suki, medalistki, Feli Rajton-Bost i czeskiego psa pochodzącego z Ukrainy MUSKATA Lyutiy, który jest championem Polski, Czech, Słowacji i Austrii oraz aktualnym v-ce championem świata. Matka i ojciec wzorowi eksterierowo, wolni od dysplazji, bardzo zrównoważeni i typowi dla rasy.

Fela
Muskat – rodowód Muskata
ich potomstwo
Urodziła się biała suczka.

więcej o szczeniakach rasy owczarek południowo rosyjski – jużak


Dodaj komentarz