Varna Szare Stado

VARNA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 24.12.2010


– zobacz galerię Varny

galeria Varny 5-10 m-cy

RODOWÓD:

plik w formacie jpg

plik w formacie .pdf

OSIĄGNIĘCIA:


Junior Winnerx3, Res.CACIBx2, CACIBx2, BOBx2, CWCx3, BISx1
10-12.09.2011 – Tullamore Cup w Czeskim Trutnovie
W dniach 10-12 września odbyła się czwarta edycja Tullamore Cup w Czeskim Trutnovie. Psy w stawce 74 wilczarze oceniała hodowczyni z duńskiej hodowli Wolfhouse,Pernilla Monberg. Był to również wystawowy debiut Varny Szare Stado, która bardzo podobała się sędzinie i w tej wysokiej stawce zdobyła BIS junior i res. BIS. Pełna relacja tutaj.
Varna i jej puchary
16.10.2011 Krajowa Wystwa Psów Rasowych Częstochowa
Varna Szare Stado wystąpiła w klasie młodzieży i zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży. Opis Varny: ” Bardzo elegancka suka, doskonała głowa, piękne oko, bdb szyja, prawidłowa górna linia, bdb dolna linia, ładnie zaznaczone ramię, pięknie wypełnione przedpiersie, dobrze kątowana, piękna w ruchu, wyraźnie widoczne modzele psują estetykę psa.” Z modzelami, czyli tzw. bursami (które są dość popularną przypadłością dorastających wilczarzy) walczymy i jesteśmy na dobrej drodze. Bursy przestały się powiększać i zrobiły się miękkie, co pozwala sądzić, że zaczną zanikać
12.02.2012 – V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie
Varna Szare Stado w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszy Junior w Rasie. Sędziowała pani Martha Heine.
16-18.03.2012 – XVII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach.
W dniach 16-18 marca odbyła się Międzynarodowa Wystawa w Katowicach. Pojechaliśmy tam z Varną, która startowała w klasie młodzieży. Sędziował Pan Paolo Dondina z Włoch, sędzia z dużym doświadczeniem i wiedzą. W klasie młodzieży pokazały się trzy suki: Candy vom Kaabush (o: Bellyphellan Davy Jones x m: Grace Festina) , Nocturn for Master Octan Sagittarius (o:Carroy Fleetwind Rider x m: Owenmore Deirdre) i Varna Szare Stado.
pełna relacja
XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków 16-17.06.2012
W niedzielę 17 czerwca byliśmy z Varną na wystawie w Krakowie. Był straszliwy upał, co nie sprzyja jakości wystawiania;-) Varna pokazała się bardzo ładnie. Zdobyła ocene doskonała, CWC i Res. CACIB.
Tullamore cup 2012
W tym roku pojechaliśmy na Tullamore cup do Czeskiego Trutnova z Varną i Morganą. Zgłoszonych było 88 wilczarzy!:)Wystawę sędziowała niezwykle ceniona i doświadczona hodowczyni z Anglii, Pani Pamela Sumner (hodowla Ballyphelan). Bardzo byłam ciekawa co Pani sędzina powie o moich pannach. Varna w swojej klasie (suki pozostające w rękach hodowców) zdobyła pierwsze miejsce i byłam z niej Bardzo, bardzo dumna. pokazała się pięknie!
czytaj więcej
VI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie 02-03.02.2013
W niedzielę byliśmy na wystawie w Rzeszowie. W tym roku pojechaliśmy z Vana i Morganą, dla której był to debiut na wystawie halowej. Morgana uzyskała oceną doskonała, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy czy rozpoczęła Młodzieżowy Championat. Varna również uzyskała ocenę doskonałą, CWC, i CACIB. Obie zachowywały się bardzo dobrze i pięknie się prezentowały. Niestety nie mamy żadnych zdjęć.
XVIII Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach 15-17.03.2013
Na wystawę do Katowic pojechaliśmy z Varną i Morganą. Morgana była wystawiana w klasie młodzieży gdzie otrzymała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie. Varna w klasie otwartej również dostała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy, Zwycięzcy Rasy, CWC i CACIB.


FELA RAJTON- BOST – DATA URODZENIA: 25.06.2006 – rozwiń


– zobacz galerię Feli


PROXIMA WICHROWE ZAUROCZENIE – DATA URODZENIA: 25.11.2008 – rozwiń


– zobacz galerię Proxy


ZORKA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 1.01.2011 – rozwiń


– zobacz galerię Zorki

MORGANA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 8.02.2012 – rozwiń


– zobacz galerię Morgany

TEMHAIR’S MALTE – DATA URODZENIA 10.03.2016


Dodaj komentarz