Morgana Szare Stado

MORGANA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 8.02.2012

– zobacz galerię Morgany

RODOWÓD:

plik w formacie jpg
plik w formacie .pdf

OSIĄGNIĘCIA:

Tullamore cup 2012
W tym roku pojechaliśmy na Tullamore cup do Czeskiego Trutnova z Varną i Morganą. Zgłoszonych było 88 wilczarzy!:)Wystawę sędziowała niezwykle ceniona i doświadczona hodowczyni z Anglii, Pani Pamela Sumner (hodowla Ballyphelan). Bardzo byłam ciekawa co Pani sędzina powie o moich pannach. Varna w swojej klasie (suki pozostające w rękach hodowców) zdobyła pierwsze miejsce i byłam z niej Bardzo, bardzo dumna. pokazała się pięknie!
czytaj więcej
VI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie 02-03.02.2013
W niedzielę byliśmy na wystawie w Rzeszowie. W tym roku pojechaliśmy z Vana i Morganą, dla której był to debiut na wystawie halowej. Morgana uzyskała oceną doskonała, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy czy rozpoczęła Młodzieżowy Championat. Varna również uzyskała ocenę doskonałą, CWC, i CACIB. Obie zachowywały się bardzo dobrze i pięknie się prezentowały. Niestety nie mamy żadnych zdjęć.
XVIII Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach 15-17.03.2013
Na wystawę do Katowic pojechaliśmy z Varną i Morganą. Morgana była wystawiana w klasie młodzieży gdzie otrzymała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie. Varna w klasie otwartej również dostała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy, Zwycięzcy Rasy, CWC i CACIB.

FELA RAJTON- BOST – DATA URODZENIA: 25.06.2006 – rozwiń


– zobacz galerię Feli


PROXIMA WICHROWE ZAUROCZENIE – DATA URODZENIA: 25.11.2008 – rozwiń


– zobacz galerię Proxy


VARNA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 24.12.2010 – rozwiń


– zobacz galerię Varny


ZORKA SZARE STADO – DATA URODZENIA: 1.01.2011 – rozwiń


– zobacz galerię Zorki

TEMHAIR’S MALTE – DATA URODZENIA 10.03.2016