Świeta, Święta

Wszystkim miłośnikom wilczarzy i  jużaków, naszym znajomym i nieznajomym,  którzy odwiedzają naszą stronę              życzymy dużo spokoju i pogody ducha na Święta
i c
ały Nowy Rok!!

Zaszufladkowano do kategorii news

Zapowiedź miotu wilczarzy.

W pierwszej połowie lutego spodziewamy się narodzin miotu wilczarzy. Rodzicami ponownie zostaną: Proxima Wichrowe Zauroczenie i Couperin Knallasen`s (Connor). Zdecydowaliśmy się powtórzyć to skojarzenie biorąc pod uwagę prognozy zdrowotne dr Janis, niski współczynnik COI i doskonały eksterier szczeniąt tej pary z poprzedniego miotu (miot V) . Nie bez znaczenia jest też doskonały charakter zarówno rodziców jak i ich potomstwa.
czytaj więcej

Zaszufladkowano do kategorii news

Zapowiedź miotu wilczarzy

W pierwszej połowie lutego spodziewamy się narodzin miotu wilczarzy.

Rodzicami ponownie zostaną: Proxima Wichrowe Zauroczenie i Couperin Knallasen`s (Connor). Zdecydowaliśmy się powtórzyć to skojarzenie biorąc pod uwagę prognozy zdrowotne dr Janis, niski współczynnik COI i  doskonały eksterier szczeniąt tej pary z poprzedniego miotu (miot V) . Nie bez znaczenia jest też doskonały charakter zarówno rodziców jak i ich potomstwa.

Proxima Wichrowe Zauroczenie:

  Knallasen`s Couperin:

A tu szczenięta z poprzedniego miotu tej pary:

Varna Szare Stado, 9 m-cy:

   Volver Szare Stado 9 m-cy:

   Vesta Szare Stado 11 m-cy:

Wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o wilczarzach, poznać nasze psy i dowiedziec się czegoś więcej o rasie i jej wymaganiach serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzin.

 

 

Zaszufladkowano do kategorii inne