Kalendarz ciąży

Dzięki specjalnemu kalendarzowi, który zamieszczono w dziale hodowla na stronie http://www.rr.sk/ każdy może sprawdzić jak będzie przebiegać ciąża jego suki. My zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem ciąży Proxy! Opisy są po czesku, ale myślę że warto zaglądnąć:) Wystarczy, że klikniecie w baner poniżej:

Zaszufladkowano do kategorii inne, news

Zdjęcia

Zapraszam do odwiedzenia nowych galerii ze zdjęciami rosnących wilczarzy z miotu V i Zorki 🙂

Zaszufladkowano do kategorii news

The Irish Wolfhound litterMiot wilczarzy

Proxa’s pregnancy has been confirmed by USG examination which means that at the beginning of February we are going to have a cluster of little Irish Wolfhounds. We expect puppies to be fawn and wheaten. If you dream of a wise and beautiful friend (and if it doesn’t bother you that his head will reach above the kitchen table), if you have enough time and space to dedicate him you are more than welcome to contact us to book a puppy. On the pictures you may see puppies from the last litter.

 

 Ciąża Proxy została potwierdzona przez USG. Zatem na początku lutego powitamy u nas gromadkę wilczarzątek. Spodziewamy się szczeniąt maści piaskowej i pszenicznej. Jeśli marzysz o mądrym i pięknym towarzyszu życia (i nie przeszkadza Ci że jego głowa będzie sięgać powyżej blatu kuchennego;-)),jeśli będziesz miał dla niego odpowiednią ilość czasu i miejsca, to zapraszamy do kontaktu z nami w celu rezerwacji szczeniaczka:) Na zdjęciach maluchy z poprzedniego miotu:)

 

 

Zaszufladkowano do kategorii news