VII Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kielce 2013

Bardzo udana dla nas wystawa w Kilecach. Sędziowała Pani Lisbet Utke Ramsing z Danii. Morgana jako MłChPl wystąpiła w klasie pośredniej. Uzyskała ocenę doskonałą, CWC, CACIB oraz BOB 🙂 OPis: Bardzo ładna suka, bdb głowa, suczy wyraz, dobra szyja i górna linia i przedpiersie, bardzo dobre kątowanie, silny kościec, silne swobodne ruchy, dobra szata, wyśmienity temperament.

Varna wygrała w klasie otwartej i zdobyła Res. CACIB. OPis: bardzo dobry rodzaj, dobra głowa i wyraz, dobra szyja i linia górna, wystarczające przedpiersie, dobrze kątowana, silny kościec, swobodne i wydajne ruchy, dobra szata i temperament.

Krajowa Wystawa Chartów Babice 22.06.2013

Wystawa odbyła się na terenie pięknego skansenu w Wygiezłowie. Sędziował Pan Markku Mahonnen z Finlandii. Morgana w klasie młodzieży zdobyła tytuł Zw. Mł i NJWR i opis:
Doskonały typ, bardzo dobra linia, mocne ciało,długa głowa o dobrej linii, ładne uszy, b.dobra szyja, b.dobre przedpiersie i głębokość klatki piersiowej, dobre katowanie, typowe łapy, dobry ruch, ale trochę za miękki z tyłu, doskonała sierść i temperament.
Varna w klasie otwartej zdobyła CWC, i tytuł Zwycięzcy Rasy. OPis: Doskonały typ o bardzo dobrej linii, bardzo ładna długa głowa o prawidłowym profilu, troche za jasne oczy, dobre ułożenie ucha ale troche za duże, doskonała długa szyja, dobra dolna linia, duza klatka piersiowa, b. dobre kątowanie b. dobrze widoczne w ruchu, dobry kościec, typowe łapy, doskonała sierść.
Na fianłach Varna pokonała konkurencję i zdobyła pierwszy w życiu tytuł BIS. Byłam bardzo z niej dumna, pieknie się pokazała.